• Kategori
   Kriterlerinize uyan bir kategori bulunamadı.
   • Marka
    Kriterlerinize uyan üretici bulunamadı.
   • Products
    Kriterlerinize uyan ürün bulunamadı.
     • Ara
      Kriterlerinize uyan blog yazısı bulunamadı.

     Self "Hi Honey" Kadın Beyaz T-shirt

     Beden *
     89,90 ₺
     149,90 ₺

     Kumaş: Organik Pamuk Süprem

     Kalıp: Dar Kalıp

     Model Ölçüleri: Boy 168 Cm, S beden

     Yaka Tipi: Bisiklet Yaka

      

     Üzerinden dört mevsim çıkartmak istemeyeceğin tshirt rahatlığına hazır mısın? Self Collection'ın %95 pamuk oranına sahip tshirtleri, hem tasarımı hem de tok duruşuyla giydiğin andan itibaren sana "en sevdiğim tshirt" dedirtecek.

     Biliyoruz ki günlük hayatta en sık kullandığımız ve rahatlıkla kombin yaptığımız renklerden biri de beyaz... Yine elbette sana sık sık blog yazılarımızda kombin önerileri vereceğiz ama burada da bahsetmeden geçemedik. Hani bi' kot bi' tshirt diyoruz ya hep... Heh işte günlük giyimi ve rahatlığı ifade eden bu cümledeki o tshirt işte bu tshirt:) Altına da dilediğin renkte bi jean, ve işte bu kadar! 

     Bisiklet yaka beyaz tshirt hemen hemen herkesin gardrobundaki kurtarıcı parçalardan biri. Bu basic tshirte minik bir hareket katan göğüs üzerindeki "hi honey" tasarımı, markamızın ilk koleksiyonu olduğu için sektöre giriş selamı niteliğinde. Kalıbı ise biraz dar, eğer ara bedende kalıyorsan büyük olan bedeni tercih etmeni öneriyoruz.

     Yakasındaki ribana detayından nakışına, dikişlerinden kumaşına kadar her detayının özenle tasarlandığı bu tshirtü, yıkama talimatlarına uyduğunda uzuuun yıllar boyunca rengi solmadan, çekme yapmadan ve şekli bozulmadan giyebilirsin.

      

     Sevgiler,

     Self Collection

     Bu Ürünleri De Sevebilirsin

     Resim Self "Hi Honey" Erkek Siyah T-shirt
     -40%
     Resim Self "Hi Honey" Erkek Siyah Sweatshirt
     -40%
     back to top
     Filtreler